Conor McGregor - 4
Zdroj: Profimedia / instagram
Věrná kopie

FOTO: Conor McGregor dojal na síti miliony fanoušků! Ukázal, kdo mu nejvíc fandil

V nedělních ranních hodinách mohli lidé po celém světě sledovat boxerský souboj boxera Floyda Mayweathera s největší hvězdou MMA Conorem McGregorem. Jednalo se o vůbec nejsledovanější boxerský zápas historie, který nakonec ovládl Floyd Mayweather.

10 fotek
Konec McGregora přišel v 10. kole. Možná to bylo trochu rychlé ukončení, nicméně průběh desátého kola k něčemu podobnému sváděl. Conor McGregor schytal několik bomb na hlavu, jeho krok byl hodně vratký.

Floyd Mayweather tak potvrdil svou dominanci a připsal si padesátou výhru své kariéry. Kromě nehynoucí slávy si oba bojovníci rozdělí také okolo 700 miliónů dolarů, což je více než 15 miliard korun.

Den před zápasem si irský bojovník Conor McGregor, který je známý i svým kladným vztahem k módě, získal srdce milionů fanoušků na sociální síti, když sdílel fotku svého syna. Toho totiž oblékl tak, jak se obléká on sám – tedy do luxusního obleku s kravatou a brýlemi.

Snímek si vysloužil 2,5 milionu lajků a není divu. Synkovi Conorovi Jackovi McGregorovi, kterého má zápasník se svou dlouholetou partnerkou Dee Devlin, jsou totiž teprve tři měsíce!

Autor: niž

Diskuze