Anife Vyskočilová - 1
Zdroj: Profimedia
Ňadra dmoucí, rozkrok pnoucí

FOTO, co vás rozpálí: Anife Vyskočilové vyskočily kalhotky! Bylo jí vidět to nejintimnější

Anife Vyskočilová (43) je pořádná dračice, v jejíž společnosti muži roztávají. Má totiž zvláštní šmrnc a když si navíc vezme krátké šatičky, je to ještě zajímavější. Podívejte se do galerie, co jí vykouklo!

7 fotek
Na křtu dětského projektu Mamut Zuzák neuhlídala Anife Vyskočilová svoje krátké šaty a ukázala světlé kalhotky. Horkokrevná Anife je ale ženou, která se jen tak něčeho nezalekne! A tak stále rozdávala úsměvy na všechny strany...

Jsou to teprve čtyři roky, co si známá turecká tanečnice a bývalá manželka herce Ivana Vyskočila (70), kterého diváci Ulice znají ze seriálu jako dědu Pepu od Maléřů, nechala zvětšit své pěkné poprsí na ještě lepší pětky, a už šla dmoucí ňadra pryč. Exotická kráska se pyšnila viditelně bujným poprsím, tomu je však už konec.

Anife totiž před půl rokem podstoupila další plastickou operaci prsou. Jenže tentokrát šlo o zmenšení, a tak se z pětek staly během okamžiku zase její postavě přirozenější trojky. Podle všeho měla Anife kromě možných dalších komplikací problémy se zády. Tato velikost jí ale sedne a v modrých šatech přímo zářila. Podívejte se do galerie!

Autor: niž

Diskuze