Ebony Foley - 1
Zdroj: facebook.com
Upsss...

FOTO: Chtěla zkusit nový samoopalovací krém. Tak šílený výsledek jste ještě neviděli!

Ebony Foley (20) chtěla dosáhnout opálené pokožky, aniž by si ničila kůži na slunci nebo v soláriu. Teď toho hořce lituje!

7 fotek
Dívka z Anglie se rozhodla aplikovat si na tělo a obličej samoopalovací krém, aby svou kůži ušetřila ultrafialových paprsků, které způsobují nejen stárnutí pleti, ale nezřídka vyústí až v rakovinu kůže. Její přístup se na první pohled zdá jako celkem zodpovědný. Ve výsledku tomu tak ale vůbec není.

Dívka šla do obchodu pro samoopalovací krém, se kterým už nějaký zkušenosti měla. Rozhodla se akorát vyzkoušet novou značku. A to byla chyba. Ebony si nechala poradit od prodavačky a odešla s pocitem dobrého nákupu domů. Když si předtím přečetla název krému, který v překladu zní Tmavší než tmavý, mělo jí dojít, že to zavání průšvihem. A také že ano!

Ebony si krém aplikovala i na obličej a vypadala najednou jako žena tmavé pleti. Tolik se styděla za nesmyvatelný odstín krému, že týden nevycházela z domu. Viděl ji dokonce i syn jejího přítele a v ten moment se rozplakal. Tak děsivý pohled na Ebony byl... „Lidé si ze mě dělali legraci, že jsem dočasně změnila rasu,“ svěřila se dívka s hroznými následky deníku The Sun. Podle vlastních slov se samoopalovacími přípravky skončila jednou provždy. Radši bílá jako stěna, než černá jako noc.
 

Autor: bin

Diskuze