Gabriel Jiráčková - 1
Zdroj: Instagram
Méně je více

FOTO: Česká Barbie Jiráčková si nechala zvětšit prsa na gigantické osmičky! To je moc

Být jako panenka Barbie nebo aspoň se přiblížit k jejímu dokonalému vzhledu bylo a je snem spousty dívek. České krásce Gabriel Jiráčkové (17) se to podařilo! Nyní už to ale trochu přehnala a nechala si zvětšit prsa rovnou na osmičky!

8 fotek
Barbie panenka, pro kterou jsou nejcharakterističtější velká prsa, hubené nohy a dlouhé blond vlasy, je idolem mnoha dívek po celém světě. I v Čechách už najdeme lidskou zástupkyni této panenky, kterou je Gabriel Jiráčková.

Gabriel je u nás už poměrně známá a stále nepřestává šokovat. Před pár dny šla opět na plastickou operaci a své vnady si nechala zvětšit na osmičky! Nyní má tedy opravdu gigantické poprsí, které k její hubené postavě opravdu příliš nesedí.

Takhle velká prsa neměly ani samotné barbíny. Gabriel už se stihla po operaci pro fanoušky vyfotit a z jejích vnad budete vedle! Samozřejmě má prsa po operaci obvázaná a zatím toho není vidět tolik, ale už teď je jasné, že je její hrudník opravdu obrovský. Otázkou zůstává, jestli je tohle ještě vůbec hezké...

Autor: niž

Diskuze