Celeste Buckingham vyvedla nového přítele - 1
Zdroj: Profimedia
To je kočka!

FOTO: Celeste Buckingham se rozešla s novým přítelem a pak radikálně změnila image! Co se stalo?

Celeste Buckingham (22) je znovu k mání, a tak s novou životní etapou radikálně změnila i svojí image. To je v případě zpěvačky mezinárodního formátu velkou událostí. Co na to říkáte?

10 fotek
Celeste Buckingham už dávno není tou malou holčičkou, která se proslavila v pěvecké soutěži SuperStar. Od té doby stihla prorazit i v Americe a zažít své první větší lásky. Tou poslední byl DJ, který je ve svých kruzích známý jako N.Y.X. Po několika měsících vztahu je ale tenhle románek už passé. A tak se zpěvačka zaměřila více na sebe.

Aby rozchod rychle přebolel, uchylují se zvláště ženy k razantním krokům, které se často týkají jejich vzhledu. Chtějí být nového pro potenciálního nového partnera. To je nejspíš případ i samotné Celeste, která kadeřníkovi kouzlení s nůžkami rozhodně neodepřela a pořádně si nechala svojí dlouhou kštici zkrátit.

Sexy mikádo vypadá na mladé zpěvačce opravdu žensky a musí se nechat, že je ještě větší kost než předtím! I fanoušky její změnu ocenili a účes každý chválí. Zpěvačka s jemnými dívčími rysy totiž díky tomu působí jako pořádná femme fatale! Tady je vidět, že i vlasy dělají člověka. Tak snad brzy nová Celeste uloví i novou lásku, pokud se tam už nestalo!

Autor: bin

Diskuze