John nemá přítelkyni
Zdroj: Twitter
Dva v jednom

FOTO: Byl zoufalý, že je sám! Na sociální síť dal snímek, díky kterému si všichni mysleli, že má přítelkyni

John byl znehucený z toho, jak všichni dávají na odiv své zamilované fotky. Skutečnou přítelkyni neměl, ale pomocí jediné fotografie se mu podařilo zmást i vlastní rodiče!

3 fotky
Sociální sítě bývají obzvláště depresivním místem pro lidi, kteří jsou single a nejsou s tím zrovna spokojeni. Snímek dobrého kamaráda, jak láskyplně vrká s přítelkyní na romantické dovolené a pod tím má #love #loveforever #romanticcouple hastagy, není zrovna dvakrát povzbudivé. Někteří lidé jsou rádi sami a v takovém stavu se nejlépe realizují a soustředí sami na sebe.

To ale asi není případ studenta Johna z Illinois, který se před vánočními prázdninami děsil toho, až přijede domů k rodičům a ti se ho budou opět dotěrně vyptávat, jestli má už nějakou přítelkyni. John přítelkyni neměl, a tak to vyřešil po svém.

Na sociální síť umístil snímek pánských a dámských nohou. Pánské nohy v džínových kalhotech a dámské v hnědých kozačkách a bílých legínách, měly vyvolat dojem, že se John zrovna líbá se svojí přítelkyni a vzniklo z toho tato rádoby umělecká, vánoční fotka. Po tom, co si každý pomyslel, že má konečně holku, ale všechny vyvedl z omylu. Fotku totiž udělal úplně sám a nepotřeboval k tomu nikoho druhého! jak to tedy udělal? Žádný Photoshop! Podívejte se sami. Musí se mu nechat, že to vymyslel opravdu lišácky!
 

Autor: bin

Diskuze