Khembe Gibbons - 12
Zdroj: Twitter/ Facebook
Blondýna za volantem

FOTO baví internet: Dívka nechala přes noc auto na ulici. Bohužel zapomněla, že tam jsou ráno trhy!

Kdo má auto, ví, že parkování leckdy dokáže člověku pořádně zavařit. Rozhodně byste ale neměli zapomínat přes noc auto tam, kde se brzy ráno koná velká akce. Jinak byste mohli dopadnout jako tahle dívka!

5 fotek
Khembe Gibbonsová (19) z Bury St Edmunds se jako obvykle vydala ke svému příteli, u kterého přespala. A stejně jako vždy tam nechala svůj vůz přes noc na ulici. Jenže úplně zapomněla na to, že se následující ráno bude ve městě konat trh.

Bohužel se Khembe podařilo zaparkovat tak nešikovně, že trhovci neměli mnoho možností, jak si poradit. Za stánky si zaplatili nemalé peníze, a tak se místa odmítali vzdát. Když tedy dívka přišla ke svému vozidlu, nevěděla, jestli se má smát, nebo brečet.

Jak můžete vidět na fotografii, trhovci si stánky rozložili kolem dívčina červeného auta tak, že bylo nemožné s ním vyjet. A tak musela čekat až do pěti hodin odpoledne, kdy se trh začal vyklízet. Khembe následně umístila fotografii na Twitter, kde alespoň pobavila tisíce lidí. A směje se tomu i ona sama: „Pokaždé, když se na tu fotku podívám, se dostávám blíž k tomu, abych přijala, že jsem při narození spadla na hlavu,“ uvedla pro portál The Sun.

Vtipné fotky, které zakázal Facebook! Přirození na nich ale opravdu není!
VTIPNÉ VIDEO: Kdo je ráno línější, muži nebo ženy? Budete se divit!

Autor: niž

Diskuze