Šárka Vaculíková
Zdroj: Profimedia
Dokonalý pár

FOTO: Adriana z Ulice chodí s hereckým kolegou! Hodí se k ní víc než seriálový radní Robert?

Je to potvrzené! Herečka Šárka Vaculíková (30) je ve vztahu se svým kolegou. Mladší sympaťák je po jejím boku viděn už delší dobu. A dokonce pro ni nedávno nachystal úžasné překvapení!

7 fotek
Šárka Vaculíková se v seriálu Ulice jako Adriana potýká s jedním vztahovým průšvihem za druhým. Po letech se rozešla s Eddie, měla románek s Mikim nebo se ženatým Petrem ze seznamky a teď se vrhla do náruče mluvčímu z radnice Robertu Bláhovi, Jak to mezi ním a Adrianou dopadne, se uvidí až po porázdninách, kdy se vrátí zamilovaná Adriana z Afriky.

Ve skutečném životě je ale Adriana zamilovaná do toho pravého! Jejím partnerem je o osm let mladší nadějný herec Marek Lambora. Marek je, zdá se, do Šárky zamilovaný až po uši. To dokazuje i krásné gesto, kterým ji před nedávnem překvapil a dojal k slzám. „Když měla Šárka nedávno oslavu 30. narozenin, Marek pro ni zorganizoval krásnou oslavu. Dopředu vůbec nic netušila a byla velmi dojatá. Na oslavě bylo spoustu jejích blízkých a přátel. Nikdo z nich Šárce předtím nic neřekl," prozradila prask.tv mluvčí seriálu Ulice Kateřina Kotalová.

Je tedy jisté, že je Šárka zamilovaná až po uši! Vy se nyní podívejte do galerie na fotky hereckého páru. Sluší jim to a herečce přejeme, aby jí vztah klapal a láska vydržela co nejdéle!

ČTĚTE TAKÉ:

Velký speciál o Ulici, soutěž a spousta videí, fotek i informací! Co vás čeká o prázdninách?

VIDEO: Tereza a David si pustili pusu na špacír a prozradili budoucí děj Ulice! Co se stane?

Autor: bin

Diskuze