Facebook - 3
Zdroj: isifa.com
Hot News Facebook snese vše

Fotky jídla, výkřiky nebo děti: 10 nejblbějších statusů na internetu

Přečtěte si 10 nejblbějších statusů, které lidé postují na Facebook. A navíc si ještě myslí, že přesně tohle chtějí všichni ostatní číst...

1. Motivační citáty na Facebooku

Motivační citáty jsou bůhvíproč zhusta doplněné rádoby mysteriózními fotkami moře, východu slunce v mlžném oparu a podobných kýčů a těžko budete hledat na Facebooku příspěvky, které by byly otravnější a trapnější. Pokud jste díky nim dospěli k souznění vesmírem, souzněte si v soukromí a neotravujte tím ostatní.


2. Fotografie jídla na Facebooku

Neobvyklé jídlo v neobvyklé restauraci, vaše první, vlastnoručně uvařená svíčková, váš mimořádný kuchařský počin... to všechno jsou věci, které se v rámci příspěvků na vaší zdi dají respektovat. Na druhou stranu skutečně není nutné fotit všechno, co vám přistane na talíři a zahlcovat tím své přátele. Bude vám to zřejmě připadat neuvěřitelné, ale většina lidí už někdy v životě viděla pečené kuře nebo bramborový salát.

3. Záplava fotek dětí na Facebooku

Jistě, většina lidí se čas od času ráda podívá na to, jak vaše ratolest vyrostla a jestli po vás zdědila křivý nos, ale zahlcování Facebooku deseti fotkami vašeho dítěte za den, je zkrátka sadismus v té nejčistší podobě. Možná to pro vás bude překvapením, ale naprostá většina dětí za den, ba ani za týden, nevyroste tak, aby byl nezaujatý pozorovatel schopný rozpoznat rozdíl. Tím, že na svou zeď umístíte čtyřicet fotek, na kterých má váš potomek téměř totožný výraz, nedemonstrujete svou rodičovskou hrdost, ale spíše nebetyčnou nesoudnost.


4. Fotky (upatlaných/nahých/pokakaných) dětí na Facebooku

Samostatnou kapitolou v dětských fotkách jsou fotky upatlaných, nahých a pokakaných dětí. V tomto případě je zkrátka tolerance nula. Bez pardonu. Jestliže vám přijde roztomilé, že se vaše drahé dítě potentovalo až na záda, měli byste okamžitě vyhledat schopného psychiatra a nikoli svou duševní poruchu demonstrovat veřejně.


5. Statusy o tom, co právě děláte

Dělíte se se svými bližními v rámci virtuální reality o to, že jste se špatně vyspali, potřebujete kafe a večer půjdete do fitka? A co si těmito informacemi vaši známí mají, proboha, počít? Očekáváte, že vám půjdou natřást polštáře, nebo budou hlasitě vyjadřovat obdiv nad tím, že jdete večer desetkrát zvednout činku? Právě jsi jdu koupit sportovní tašku přes rameno. Podobnými výlevy stavíte své přátele pouze do situace, kdy přemýšlejí, jestli je dříve veřejně poinformujete o tom, kolikrát denně chodíte na záchod, nebo vás zavřou pro nedostatek soudnosti.


6. Žádosti her na Facebooku

Zkuste se na chvíli vžít do situace lidí, kteří mají na práci lepší a zajímavější věci, než pěstování virtuálních rostlinek, krmení virtuálních zvířátek a podobné ptákoviny. Pokud je budete bombardovat žádostmi o účast v hrách, které se liší pouze svou úrovní, je jen otázkou času, kdy je vytočíte do červených čísel. O tom, co tato bohulibá aktivita vypovídá o vašem pracovním nasazení, snad ani není potřeba mluvit.

7. Infantilní projevy na Facebooku

Ááááánooo, je to TAK c-o-o-l, když každéééééé druhé SLOVO vypíchnete p-o-d-o-b-n-ý-m způsobem.... nicméně pokud jste právě neoslavili patnácté narozeniny, je to zcela neomluvitelné. DĚKUJEMEEEEEEEEE za vaše pochopení.


8. Teatrální výlevy na Facebooku

"Pomoc! Potřebuji návod k životu!" "Proč přivádět děti do tak sobeckého světa...?!" Libujete si ve výlevech podobného typu? Dáme vám dobrou radu: pořiďte si deníček, kam si své rádoby intelektuální a silně teatrální výlevy budete zapisovat. Vám se tak uleví, nebudete ze sebe veřejně dělat slabomyslného jedince a vaší image to jen prospěje.9. Výkřiky do tmy na Facebooku

"COOL!" "Bomba!" "A sakra!" Podobný projev si můžete dovolit, když se vám konečně podaří nastartovat auto, nebo uklouznete po slupce od banánu. Pokud jimi ale zahlcujete Facebook, kde je jasné, že nikdo nemůže znát jejich kontext a okolnosti, jde o ten nejprimitivnější a nejtrapnější způsob, kterým škemráte o pozornost a o to, aby se vás všichni začali vyptávat, o co vlastně jde. Skutečně neznáte důstojnější způsob, jak získat pozornost?
 

10. Upozornění, kde jste byli, nebo kde budete

Restaurace, fitka a podobné podniky vám sice samozřejmě budou vděčné za neplacenou reklamu, ale proč si, proboha, myslíte, že to bude zajímat někoho jiného než vás? Nebo čekáte uznání za to, že jste byli tuto aplikaci schopni mentálně zvládnout? Tak tedy bravo! Ale už si to příště nechte pro sebe.

*Text byl použit se svolením Forexample.cz.

Autor: pul, tn.cz/kos

Diskuze