Opatrnosti není nikdy dost

Fotbalista Ronaldo má strach: Své zaměstnance nutí podepsat smlouvu s šílenou podmínkou!

Fotbalová hvězda Cristiano Rolando (33) už patrně nestojí o žádné skandály, a tak si do smlouvy pro své zaměstnance vymyslel podmínku, která zní sice šíleně, ale není se mu co divit...

6 fotek
Fotbalový bůh pocházející z Portugalska Cristiano Ronaldo má život plný různých tabu a otázek, na které nikdo nezná odpověď. Například kdo je matkou jeho dětí... Nebo jak je to ve skutečnosti s jeho sexuální orientací.

Ronaldo si zkrátka stejně jako mnoho dalších celebrit chrání své soukromí, na čemž není vůbec nic špatného. Zvláště po nedávné zkušenosti, kdy byl obviněn jednou Američankou ze znásilnění, pochopil, že věřit lidem jen tak se nevyplácí.

Proto spolu se svými právníky nechal vypracovat smlouvu, ve které je hlavní podmínkou mlčenlivost. A to ne jen tak nějaká! Zaměstnanci slavného fotbalisty se od okamžiku podpisu smlouvy zavazují k mlčení do konce jeho života a na dalších 70 let po smrti jeho či jeho rodiny. Pokud ten, kdo smlouvu podepíše, řekne něco z jeho soukromí, následky budou jistě zničující.

GALERIE: Sexy Cristiano Ronaldo
Šikana v práci: Jak ji rozeznat a jak se efektivně b
ránit?

Autor: bin

Diskuze