Lionel Messi a Antonella Roccuzzo - 1
Zdroj: Profimedia
Velký krok

BUDE SVATBA! Fotbalista Lionel Messi oznámil velkou novinu. S touhle kráskou se příští rok ožení!

17. 12. 2016

Sklízí nevídané úspěchy na hřišti a má nádhernou rodinu. Přesto se fotbalový génius rozhodl udělat ve svém životě velkou změnu. Vezme si svoji dlouholetou přítelkyni Antonellu Rocuzzo!

6 fotek
Pětinásobný držitel zlatého míče zná svou vyvolenou už od dětství. Krásnou modelku Antonellu Roccuzo poznal ve svých devíti letech. Randí spolu už osm let a Antonella se stala pyšnou matkou jeho dvou dětí Mathea (1) a Thiaga (4). Mělo to jediný háček, nebyli oficiálně svoji. To se má ale v létě příštího roku změnit. Fotbalový bůh se totiž rozhodl udělat velký krok a požádal svou milovanou o ruku.

Zdroj z blízkého okolí Messiho rodiny prozradil, že se bude jednat o opravdou velkolepou oslavu. Spekuluje se o tom, že se obřad uskuteční v den Lionelových 30. narozenin a to 24. června. Místo konání nebude nikde jinde než v rodném Rosáriu, kde se zamilovaný pár poznal a strávil spolu dětství.

Už jako školák prý Lionel posílal Antonelle zamilované dopisy. Potom ale odcestoval do Evropy a jeho láska si našla někoho jiného, krátce na to však její přítel zemřel při tragické autonehodě. Modelka se po tragédii vrátila a příští rok spolu konečně stvrdí svůj sňatek před bohem.

Autor: mic

Diskuze