Lara Mesi
Zdroj: facebook
Konečně řekla své ano

Chybí vám na fotce vedle nevěsty ženich? Až uvidíte, koho si žena vzala, pochopíte, proč tam není!

Lara Mesi (40), italská fitness instruktorka, se po 20 letech marného hledání toho pravého rozhodla vzít věci do vlastních rukou a vzala si člověka, co jí je nejbližší. A to doslova.

6 fotek
V Lombardii, italském regionu, sama uspořádala obřad a prožila si svou vysněnou svatbu. Vše se snažila dodržet dle svých představ, které zahrnovaly svatbu jako z pohádky, doprovázenou v okruhu její rodiny a přátel. Měla okouzlující bílé šaty, kytici a speciální svatební prstýnek, který si sama navlékla. Svatby se zúčastnilo celkem 70 lidí. Dodržela tak své slovo, kdy ohlásila novinám La Reppublica, že v případě, kdy do čtyřicítky nenajde svého vysněného prince, řekne ano sama sobě.

Dle jejích slov bude ráda, pokud se ten pravý někdy ukáže, ale její štěstí na něm rozhodně nestojí. Je nezávislá a spokojená, jak dokázala i v případě tematického dortu, který na svatbě nesměl chybět. Hrdě jej rozkrojila, i se samotnou nevěstou nahoře. Nápis „Single“ nesla dokonce i láhev šampaňského, kterým si svatebčani připíjeli.

Celý průběh nevěsta pečlivě zdokumentovala a přes 120 fotek vyvěsila na svém profilu na sociální síti. Rozhodnutí se dočkalo velké sledovanosti a zájmu. Sympatické je i Lařino prohlášení: „Dej si přednost přede všemi“ které poukazuje na možnost být šťastný pouze sám se sebou, stačí si věřit a nebát se. Ačkoli se trenérka může v případě zájmu kdykoli rozvést, tento svazek je rozhodně na celý život.

Autor:

Diskuze