Tracy Anderson
Zdroj: Profimedia

FITNESS HVĚZDA ukázala bradavku: Tahle žena se skvostným tělem radí slavným, jak být fit! Co na ní říkáte?

Sexy blondýnka Tracy Anderson je známá fitness guru hollywoodských hvězd. Na pláži ale ukázala nejen svoji vypracovanou postavu, ale i něco, co by asi úplně vykukovat nemělo.

3 fotky
Tracy Anderson (41) během těhotenství kdysi přibrala neuvěřitelných 25 kilo. Když se s tím rozhodla něco dělat a vrátit se zpět do formy, stalo se cvičení a zdravý životní styl její naprosto vášní, koníčkem, vyznáním a nakonec i profesí, která jí vydělává hodně slušný balík.

Bodejť by ne, Tracy se vypracovala tak, že dělá fitness guru hvězdám takového formátu jak je Madonna, Victoria Beckham, nebo Gwyneth Paltrow. Tracy má s tvarováním postavy ohromné zkušenosti a hlavně skvělé výsledky, proto se na ni obrací stovky žen, které by pro krásnou postavu možná i vraždily.

Tracy zastává pravidlo, že by člověk měl denně přijmout tolik kalorií, kolik je schopen také vydat. To zní celkem rozumně. Hodně se proslavila svým kažodenním 15 minutovým cvičením. Takovou její českou modifikací je česká cvičitelka Zuzka Light, která se proslavila také po celém světě a dnes žije v Americe, kde natáčí svoje veleúspěšná videa.

Nyní byla Tracy spatřena, jak se ve svém volnu prochází s rodinou a svými dětmi na pláži v Miami. Její vypracované tělo muselo lákat pozornost všech přítomných mužů. A když se k tomu připočítá lehce vyčuhující neposedná bradavka, je to ještě o to lepší podívaná!

Autor: bonprix.cz

Diskuze