Zdroj: Prásk!
Z krásek ještě větší krásky

Finalistky SuperStar v rukou známého vizážisty: Některé se proměnily k nepoznání! VIDEO

10. 5. 2018

Většina žen dá asi teď za pravdu... Někdy vás může make-up zkrášlit a někdy naopak s jeho pomocí vypadáte spíš jako klaun. Čeho se raději vyvarovat a jaké jsou nejnovější trendy v líčení? Na to nám odpoví vizážista Pavel Bauer, který teď opečovává finalisty SuperStar.

Přímé přenosy SuperStar jsou v plném proudu a holky v nich musejí vypadat dokonale. A tohle je muž, který to všechno má na povel - přední český make-up artista Pavel Bauer.

Pro každou soutěžící přitom musí vybrat jiné líčení. Na výběr má ze dvou řad značky Avon , které nesou názvy True a Mark. Jak už název napovídá True je zástupcem přirozeného vzhledu a právě pro takový look se skvěle hodí talentovaná Karmen Pál-Baláž.

Jednou z nejvýraznějších účastnic letošní SuperStar je rozhodně Tereza, která na sebe upozorní především kvůli barvě vlasů. Na ní se pro změnu hodí řada Mark.

Tváří značky Avon je krásná herečka Sabina Rojková, která si vyzkouší roli porotkyně a bude volit dvě dívky ze všech semifinalistek, které se stanou zástupkyněmi řad Mark a True.

Do rukou vizážisty Pavla Bauera se svěřili i další soutěžící a mezi nimi třeba Adéla Ferencová, která neuvěřitelně prokoukla. Podívejte se na to s Bárou Šimkovou v následující reportáži!
 

Autor: bin

Diskuze