MasterChef - Octavia Mckenzie
Nova expres Láska nezná hranic

Finalistka Masterchef Octavia McKenzie odešla za chlapem přes půl zeměkoule!

Témata / MasterChef
2. 10. 2012

Finalistka Octavia patří mezi soutěžícími k nejoblíbenějším kvůli své veselé a přátelské povaze. Málokdo ale ví, že má za sebou dramatickou životní událost.

Kvůli své lásce opustila rodnou Jihoafrickou republiku a celou svoji rodinu. Důvodem byla láska jako trám. "Seznámili jsme se, když jsem žila v Londýně a přijela ke mně na návštěvu  kamarádka, která s sebou přivezla okouzlujícího Slováka."

Za svojí láskou přijela Octavia na Slovensko poprvé v roce 2008. Poté začal naplno jejich vztah na dálku, o jehož výdrži mnoho lidí pochybovalo. "Po dvou a půl letech vztahu na dálku jsem se přestěhovala za partnerem na Slovensko." Poté Octavia, která vystudovala módní návrhářství, absolvovala kurz vyučování angličtiny, aby mohla v cizí zemi snadněji najít práci.

Dnes už je se svým přítelem zasnoubená. "Život na Slovensku není vždycky lehký, ale užívám si každou chvíli... Drsné zimy, halušky a paprikáš i teplo a dusno nebo letní jídla," říká Octavia.

Jestli si bude dál užívat i účast ve fenomenální kuchařské show Masterchef, se ukáže už v pátek ve 20:20.

Pokud vás zajímají i další novinky z oblíbené kuchařské show, podívejte se do speciálu ZDE.

Zadělejte si na kuchyň snů! Jak? Sledujte pozorně kuchařskou show MasterChef a nechte se odměnit luxusní kuchyní Oresi. Jakmile se na obrazovce objeví symbol s heslem „soutěž o kuchyň“, budete mít 15 minut na poslání emailu s Vaším jménem a adresou na email masterchef@nova.cz. Tím se dostanete do slosování o novou kuchyň Vašich snů.

Více informací k soutěži naleznete na internetových stránkách nova.cz.

Mediálním partnerem soutěže je portál proženy.cz

Čtěte také:

Pikantní MasterChef: Svedl hezoun Marek zadanou Zuzku?!

Drama v MasterChef: Finalistka Jana se ocitla mezi nejhoršími a zhroutila se!

Autor: ana

Diskuze