Nova expres Kulinářská show už v pátek ve 20:20 na Nově!

Drama v MasterChef: Finalistka Jana se ocitla mezi nejhoršími a zhroutila se!

Témata / MasterChef
Aktualizováno 19.9. 2012 13:20

První finálové klání s tématem středomořská kuchyně se nevydařilo soutěžící Jane Podané, jejíž výzdobu, na kterou byla tak pyšná, nazvali porotci plachetnicí.

Musela bojovat o přežití v soutěži, ale nakonec své místo mezi
finalisty uhájila. Její psychikou ale tento souboj velmi otřásl. „Ostatní jí dávají pocítit, že jen československou kuchyní nemůže uspět,“ prozradil zdroj ze štábu.

A Janu tato situace položila. Často je vidět uplakaná nebo minimálně s pláčem na krajíčku. Po prvotním šoku se ale rozhodla bojovat. „Každé ráno si sedne s cigaretkou a kávou ven a studuje kuchařské knihy,“ řekl zdroj.

Čtěte také:

Pozdvižení v MasterChef: Hodnotit přišly vybíravé celebrity!

Dámy, tenhle svalovec z MasterChefa vás dostane do kolen!

Jana se do soutěže přihlásila i se svým synem, ten ale na rozdíl od nepostoupil ani mezi 50 nejlepších a Jana tak zůstala v show MasterChef bez jediné podpory.

Její nervozita v kuchyni nejde přehlédnout. Pravidelně je v
péči záchranky, která jí ošetřuje poraněné ruce. Vydrží Jana dál? To bude jasné už v pátek ve 20:20 hodin.

Zadělejte si na kuchyň snů! Jak? Sledujte pozorně kuchařskou show MasterChef a nechte se odměnit luxusní kuchyní Oresi. Jakmile se na obrazovce objeví symbol s heslem „soutěž o kuchyň“, budete mít 15 minut na poslání emailu s Vaším jménem a adresou na email masterchef@nova.cz. Tím se dostanete do slosování o novou kuchyň Vašich snů – více informací k soutěži naleznete na internetových stránkách www.nova.cz.
Mediálním partnerem soutěže je portál proženy.cz

Pokud vás zajímají i další novinky z oblíbené kuchařské show, podívejte se do speciálu ZDE.
 

Autor: ana

Diskuze