Nova expres Kulinářská show už v pátek ve 20:20 na Nově!

Finalista Pavel Duda: Favorita skolila chřipka! Zůstane v soutěži?

Témata / MasterChef
19. 10. 2012

Jeden z favoritů show MasterChef Pavel Duda patří zároveň mezi největší smolaře soutěže.

Zatímco v minulých dílech si způsobil vážné řezné zranění, kvůli kterému skončil v nemocnici a málem musel opustit soutěž, tentokrát ho přepadla nemoc.

Pavel, který prodělal náročnou léčbu rakoviny, patří mezi největší bojovníky v soutěži. A před sebou má další tvrdou zkoušku: chřipku. Zatímco ostatní se věnovali ve volném čase čtení kuchařek a studování vařících postupů, Pavel ležel v posteli a snažil se uzdravit z nečekaného nachlazení. To se ale stále nezlepšovalo a talentovaný finalista nastoupil do MasterChef kuchyně ještě stále nemocný.

Zvládne svůj další boj v soutěži, který spočívá v náročném mnohahodinovém pobytu u plotny? To uvidí televizní diváci už dnes večer ve 20:20.

Pokud vás zajímají i další novinky z oblíbené kuchařské show, podívejte se do speciálu ZDE.

Zadělejte si na kuchyň snů! Jak? Sledujte pozorně kuchařskou show MasterChef a nechte se odměnit luxusní kuchyní Oresi. Jakmile se na obrazovce objeví symbol s heslem „soutěž o kuchyň“, budete mít 15 minut na poslání emailu s Vaším jménem a adresou na email masterchef@nova.cz. Tím se dostanete do slosování o novou kuchyň Vašich snů.

Více informací k soutěži naleznete na internetových stránkách nova.cz.

Mediálním partnerem soutěže je portál proženy.cz

ČTĚTE TAKÉ:

MasterChef: Tohle všechno už soutěžící při vaření spotřebovali!

Drsný budíček v MasterChef: Porotce Šubrt si vzal na soutěžící megafon!

Autor: ana

Diskuze