Adéla Gondíková a Aleš Háma jako neodolatelné Kamelie - 1
Zdroj: TV Nova
Bude to pecka!

FINÁLE TVÁŘE: Adéla Gondíková a Aleš Háma jako neodolatelné Kamelie!

Finále fenomenální show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas je tady! V neděli večer uvidíme bojovat čtyři finalisty o titul vítěze třetí řady pořadu.

6 fotek
Čekají nás také speciální nesoutěžní čísla, mezi nimi i naprosto fantastický duet Adély Gondíkové a Aleše Hámy, kteří se představí jako legendární duo Kamelie. „Naše spolupráce s Alešem je tak přirozená, že tam není co řešit,“ prozradila Adéla. I Aleš se na vystoupení moc těší: „Byly to dvě šťabajzny v osmdesátkách a jsou až do teď. Rozhodně si to pořádně užijeme.“ Diváky čeká opravdu skvělý zážitek.

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Adéla s Alešem se Kameliemi už narodili. Jsou jako dvojčata od začátku show. Je vidět, že je pojí letité přátelství. Překrásné kostýmy, které jim padnou, nám jen nahráli k ještě lepší proměně. Líčidla jsme nanášeli s jemností a slušelo jim to oběma náramně. Každý z nich trávil na maskérském křesle zhruba dvě hodiny.“

Kdo z finálové čtveřice, kterou tvoří Tatiana Vilhelmová, Markéta Konvičková, Martha Issová a Milan Peroutka nakonec třetí řadu show vyhraje? Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.

Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tesař renovuje svůj dům nahý. Ženy ho milují, muži odsuzují
 

Autor: bin

Diskuze