Jason Statham a Rosie Huntington-Whiteley - 4
Zdroj: Profimedia / Youtube
To zabil

Filmový zabiják Jason Statham se bude ženit. Ano mu řekla slavná supermodelka

Z Jasona Stathama tryská testasteron nejen v jeho filmech, ale pravděpodobně také ve skutečném životě. Jak jinak by mu řekla ano tato dívka, o které sní miliony mužů po celém světě?

11 fotek
Jsou považováni za jeden z nejkrásnějších párů showbyznysu a nyní plánují vstup do svazku manželského. Co na tom, že je mezi nimi desetiletý rozdíl. Chodí spolu od roku 2010 a jsou stále šťastni.

O kom je řeč? O Jasonu Stathamovi (48), který se v poměrně pozdním věku prosadil do světa filmu. Z ulice, kde prodával ve stánku, se stal ze dne na den akční hvězdou. Žádná filmová cena ho asi nikdy nečeká, protože charakterní herec z něj už nebude. Ale jako host na Zlatých glóbech se tvářil spokojeně.

Jak by také ne, vedle sebe měl jednu z nejkrásnějších a nejuznávanějších modelek světa, Rosie Huntington-Whitley (28). Ta už uspěla také jako herečka, vidět jste ji mohli ve filmech Transformers 3, nebo Šílený Max: Zběsilá cesta. Na předávání cen pár dorazil z dovolené v Thajsku a fotografy zaujal prstýnek, který měla Rosie na ruce.

Pár později potvrdil, že se zasnoubili. Stejně jako další hollywoodská star Leonardo DiCaprio tedy Statham holduje modelkám. Ale, na rozdíl od něj, to s nimi myslí vážněji. Pro něj to nejsou jen holky na jednu noc.

 

Autor: lup

Diskuze