Lucie Bílá - 3
Zdroj: Profimedia
A sakra!

FIASKO: Lucie Bílá se zhroutila! Očekávaný koncert zrušila 4 hodiny před začátkem. Fanoušci zuří!

Zpěvačka Lucie Bílá (50) se dlouho těšila na svůj první, a zároveň narozeninový koncert v pražské O2 areně. Čtyři hodiny před začátkem ho ale musela zrušit, protože by to nezvládla. Co se stalo?

8 fotek
30 tisíc fanoušků je vzteky bez sebe. Lucie Bílá dlouho propagovala svůj narozeninový víkend v O2 areně, kde měla slavnostně vystoupit. A to poprvé ve své kariéře! Není proto divu, že se velké slávy nemohla dočkat nejen ona, ale i její skalní fanoušci, kterých není zrovna málo! Jenže radost byla bohužel předčasná a podle serveru Blesk. cz jsou fanoušci dost naštvaní.

V sobotu odpoledne, pár hodin před koncertem, přišla zpěvačka na poslední zkoušku. Už v tu chvíli prý Lucce nebylo moc dobře, měla od lékaře naordinovaná antibiotika a léčila se ze zánětu průdušek. A co je pro zpěváka horšího, než když má postižené dýchací cesty, které přímo souvisí s hlasivkami. A bez svého hlasu je zpěvák vlastně "nepoužitelný".

Během zkoušky se už tak nemocné Bílé stalo něco hrozného - po třetí písničce ztratila úplně hlas! Přivolaný lékař ji sice píchl kalciovou injekci, která byla zpěvaččinou poslední možnou záchranou, ovšem ta bohužel nezabrala. V ten moment musela Lucie uznat, že koncert nemá naději slušně odzpívat. Z tohoto prozření jí bylo ještě hůř! Zpěvačka tak čtyři hodiny před vypuknutím velké slávy koncert zrušila.

Kromě sobotního vystoupení se musela logicky vzdát i nedělního a 30 tisíc fanoušků, kteří se za Lucií do Prahy sjížděli z celé republiky, pěkně ostrouhalo! Lucie se ale na sociální síti omluvila a už nyní jsou zveřejněny náhradní termíny - koncerty byly přesunuty na 8. ledna. Tak snad už bude Slavice do té doby v pořádku!

Autor: bin

Diskuze