Ondřej Sokol ve Volejte Novu
Zdroj: Nova.cz
Je to tu!

FENOMENÁLNÍ SHOW: Tvoje tvář má známý hlas konečně startuje! Co všechno diváky čeká?

Už dnes večer startuje druhá řada fenoménu, který na jaře boural divácké rekordy! Tvoje tvář má známý hlas představí osm nových soutěžících a především dechberoucí masky i vystoupení.

11 fotek
Diváky dnes také čeká velkolepá výprava, včetně speciálních rekvizit, zvířat, pyro efektů i desítek tanečníků. Ve studiu bude dokonce natažené lano, po kterém se bude procházet provazochodec. A tím to nekončí! Jako speciální host otevře celou show vítězka první řady Hana Holišová, která si také na jeden díl vyzkouší roli porotce.

Co všechno diváci dnes večer uvidí?
Druhá řada odstartuje velkolepě! Bude to jedna z nejnákladnějších epizod v historii show Tvoje tvář má známý hlas. Osm nových soutěžících vystoupí v neuvěřitelných a nákladných maskách a kostýmech. Představí se Miroslav Etzler, Marta Jandová, David Gránský, Ivana Jirešová, Roman Vojtek, Markéta Procházková, Jan Cina a Anna Slováčková.

Diváky dnes čeká i speciální vystoupení vítězky první řady Hany Holišové, která otevře celou show a také bude v první epizodě hostujícím porotcem.

Na pódiu se objeví zvířata (dvě lamy), akrobat (provazochodec), desítky tanečníků (například i baletky), celá řada speciálních rekvizit a také pyro efekty, například ohnivý vodopád.

Miroslav Etzler se představí jako Joe Cocker, Ivana Jirešová jako Rihanna, Marta Jandová jako Alice Cooper a David Gránský jako Nina Simone. Další čtyři proměny budou pro diváky překvapením.

Show provede oblíbený herec a moderátor Ondřej Sokol.
Do poroty usednou ostřílení Jakub Kohák a Janek Ledecký. Doplní je úžasná Iva Pazderková.

Autor: sim

Diskuze