Pes zavolal pomoc a vytáhl majitele z hořícího domu - 1
Zdroj: facebook.com
Nejlepší přítel člověka

FOTO: Obětavý pejsek neváhal a zachránil majitelku, která málem zemřela! Jak se to odvážnému zvířeti povedlo?

Fenka Yolanda ukázala úžasný hrdinský čin a oddanonost ke své majitelce, když jí duchapřítomně zachránila život a poté přivolala úplně sama pomoc! Jak to pes udělal?

Yolanda je zlatý retrívr, který je znám svou klidnou a  laskavou povahou. Ale má také jednu dovednost, kterou zase většina čtyřnohých mazlíčků nedisponuje. Umí používat telefon, avšak ne tak, jak byste si mysleli. Nevede s paničkou hovory na drátě, ale dokáže ho v důležitý moment použít a zachránit díky tomu život!

3 fotky
Do takovéto dramatické situace se nedávno dostala Yolandy šedesátiletá panička, která je nevidomá, a musí spoléhat na fenku i v dalších každodenních situacích. Když jejich dům zachvátil plameny, zachovala  se velmi hrdinsky. Vytáhla svou paničku z hořícího domu ven do bezpečí, a přitom ještě dokázala na speciálním přístroji zavolat tísňovou linku 911.

Yolanda svou paničku zachránila, ale žena se bohužel nadýchala kouřových zplodin, takže jakmile dorazila záchranná služba, museli ji stejně lékaři odvést do nedaleké nemocnice.

Tento hrdinský příběh se dostal na facebookovou stránku Red Paw Emergency Relief Team a Yolanda si získala obrovské uznání a popularitu. Lidé ji odměnili spoustou jídla, pamlskami a kopou hraček. Stejně tak vyšlo najevo, že už se stala hrdinkou potřetí. Prvně se zachovala statečně už v roce 2013, když vyhnala z domu dva muže, kteří se vloupali do domu, zatímco majitelka spala. Podruhé to bylo, když stejná majitelka zakopla a upadla do bezvědomí, v obou případech také zavolala pomoc. Potřebujete ještě větší důkaz, že pes je nejlepším přítelem člověka?
 

Autor: ham

Diskuze