Upřímná zpověď

Felix Slováček promluvil o problémech s Dádou: Padá na dno! Proč jsem se s ní nerozvedl?

Saxofonista Felix Slováček (75) ztratil o své manželce Dádě veškeré dobré mínění. Proč se s herečkou doteď nerozvedl, i když už k ní nemá žádný vztah?

8 fotek
Felix Slováček a Dáda Patrasová netvoří oficiálně pár už nějaký ten rok. I přesto jsou stále manželé, a jak to vypadá, na téhle formalitě se patrně nic nezmění i přesto, že už oba sdílejí své životy s jinými polovičkami.

„Vždyť ona byla taková krásná a energická, teď bohužel padá na dno. A proč jsem se s ní ještě nerozvedl? Moc se o tom bavit nechci, ale je to několik faktorů do sebe spjatých. Tím bych jí asi ublížil nejvíc,“ vyjádřil se pro Expres.cz Slováček s tím, že Dádě chtěl pomoct a našel pro ni dokonce léčebnu v zahraničí, ona si prý ale nechce přiznat, že by měla nějaké problémy s alkoholem.

„Nemáme mezi sebou žádný kamarádský vztah, vlastně nemáme žádný. Já už asi pro ni dobrého slova nemám. Je mi líto, kam to všechno dospělo,“ řekl zklamaně Slováček a patrně tím akorát všechny utvrdil v tom, že více než třicetileté manželství opravdu nikdy nic už nespasí.

DESET signálů, že manžel chce ROZVOD
Když dlouholeté manželství končí rozvodem! Jak ho zvládnout?

Autor: bin

Diskuze