Dagmar Patrasová a Felix Slováček - 1
Zdroj: Profimedia
Je konec?

Felix Slováček chystá na manželku takovouhle podpásovku? Chudák Dáda!

Felix Slováček (74) se s manželkou Dádou Patrasovou (61) snažil o po oficiálním odloučení vycházet co nejlépe. Teď se ale prý karta obrací, a on údajně chystá krok, na který Dáda rozhodně není připravená.

6 fotek
Saxofonista Felix Slováček už několikátým rokem žije s výtvarnicí Lucií Gelemovou (35). Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová má zase svého italského podnikatele Vita. I když každý žije dávno svůj život a jejich cesty partnerského života se rozešly, doteď ale neřešili otázku rozvodu.

Přece jenom desítky let staré manželství, během kterého nabyli milionového společného majetku, včetně vily na pomezí Vršovic a Královských Vinohrad, není tak snadné rozvést. Boj o peníze a majetek nemine většinu rozvádějících se párů. Pokud tedy je o co bojovat, a to u Felixe a Dády skutečně je. Otázka rozvodu tak viselo ve vzduchu dlouho a až teď to vypadá, že se ledy konečně pohnuly.

„Dlouho Felix zvažoval, jestli se má rozvést. Ještě letos nejspíš podá žádost o rozvod, v tom případě by ho ale čekala pořádná právní bitva o společný majetek. Toho je si Felix dobře vědom a je to také jeden z důvodů, proč se snaží s Dádou vycházet v rámci slušnosti,“ prozradil deníku Aha! Slováčkův blízký spolupracovník. „Našel si právníka, se kterým celou situaci konzultuje, a připravuje kroky, aby mohl žádost o rozvod podat k soudu,“ popsal situaci neznámý zdroj. Tak to vypadá, že Dádu brzo čeká nepříjemné překvapení...
 

Autor: bin

Diskuze