Prásk, Jaro Smejkal, favorit
Zdroj: Prásk.tv
Dobrý vkus

Favorit je jednoznačný! Jaro Smejkal prozradil, kdo podle něj vyhraje SuperStar

Jaro Smejkal přijel rovnou ze svého koncertu party v pražském klubu. Kromě toho, že vypadal jako vždy stylově, rozpovídal se i o novém ročníku SuperStar. Kdo je jeho favorit?

Jsou to dva roky, co se potetovaný zpěvák Jaro Smejkal zúčastnil soutěže SuperStar. Probojoval se do nejlepší osmičky a jeho brzké vypadnutí tehdy bylo asi největším překvapením v soutěži. Jak na SuperStar vzpomíná Jaro dnes?

„Vzpomínám na to hrozně rád, protože do dneška se díky tomu věnuji hudbě naplno. Otevřelo mi neskutečné cesty, kterých jsem se snažil vždy maximálně využít. Poté, co jsem vypadl, tak jsem měl nějakých 6–7 týdnů na to, abych vytvořil ten singl Nevermind. Hrozně mi pomohlo, že jsem s ním vystoupil v Grandfinále a dodneška jsem za to vděčný,“ říká Jaro Smejkal.

„Já dodnes říkám to, že tam byla obrovská dávka štěstí, protože na tom mým místě mohl stát kdokoli jiný. Dodnes se té hudbě věnuji právě kvůli tomu, že jsem se lidem přiblížil v Grandfinále. To bylo unikum v rámci všech soutěží.“A kdo je tedy zpěvákův letošní favorit? „Úroveň vystupujících je letos velmi slušná. A doufejme, že vzniknou samí dobří noví talenti. Favorita mám – je to takový malý klučík. No ano, Dalibor Slepčík. On má krásný a vysoce postavený hlas, což opravdu hezky zní. Teď už jen uvidíme, co udělá mutace.“

A jakého favorita máte vy? Které čtyři dívky postoupí do finále soutěže? To sledujte už v neděli večer va 20.20 na televizi NOVA!

Autor: niž

Diskuze