Iva Pazderková - 11
Zdroj: TV Nova
Iva Cobain

FASCINUJÍCÍ PROMĚNA ODHALENA: Jak bude vypadat Iva Pazderková jako Kurt Cobain? Tohle vás dostane!

Fenomenální show trhající rekordy sledovanosti Tvoje tvář má známý hlas představí zítra ve 20:20 na Nově dalších osm neuvěřitelných proměn. Iva Pazderková si do nového kola vylosovala rockovou legendu Kurta Cobaina. A jak se proměna vyvedla?

10 fotek
V sobotu večer se můžete těšit na další díl show Tvoje tvář má známý hlas, kde se mimo jiné představí Iva Pazderková jako legendární rocker Kurt Cobain. Když se pak za zpěváka převlékla, sama byla hodně překvapená. Bude to také poprvé, co bude vystupovat jako mužská celebrita.

„Ráda vyzkouším cokoli a zároveň se toho bojím. Netušila jsem, jaká tahle soutěž bude dřina,“ říká Iva. Proměna v Kurta trvala maskérům dvě hodiny. „Hodně jsme studovaly fotky a detaily obličeje. Všechno tady bylo o správném make-upu a paruce. Ta se vyrobila den předem, udělaly se na ní odrosty a přesně se upravila až další den přímo na Ivině hlavě. Na obličej se nanesl make-up, do očí jsme Ivě nasadily modré kontaktní čočky a pomocí speciální lihové barvy a děravé houbičky Ivě vyrašily vousy. “ vysvětluje maskérka Adriana Bartošová.

Pro rockera je charakteristická nedokonalá pleť a kruhy pod očima. „Stínovaly jsme a přidávaly na tvář nedostatky, aby Iva vypadala co nejvěrohodněji, tedy co nejméně zdravě,“ říká maskérka.

Premiérový díl show Tvoje tvář má známý hlas sledujte už v sobotu ve 20:20 na Nově!

Autor: niž

Diskuze