Ewa Farna
Zdroj: Instagram
Prask.tv

Farna ukázala novou fotku svého syna! S manželem oslavila i výročí

Zpěvačka Ewa Farna zveřejnila na svém instagramu novou fotografii, na které je se svým manželem Martinem Chobotem i synem Artuśem, který se jim narodil na začátku června. Farna tak zveřejnila už druhou fotku svého miminka. V příspěvku nezapomněla ani na výročí svého vztahu.

Ewa Farna zažívá v posledních dnech obrovské štěstí. Nejenže uzavřela úspěšně první část svého turné Málo se známe, ale také se jí narodil chlapeček Artuś.

 

Poprvé ho ukázala na instagramu na začátku června. Téměř po měsíci své fanoušky opět potěšila, když ve čtvrtek zveřejnila nový příspěvek. A hned ukázala dvě fotografie ze soukromí.

 

9 fotek

 

Na první fotce se zpěvačka objevila po boku svého manžela Martina Chobota a s jejich synem, kterého drží v náruči. Druhá fotografie byla pořízená, když dělala Farna konkurz na svoji kapelu. A právě ve čtvrtek od té doby uplynulo už deset let.

 

Zpěvačka tak oslavila nejen výročí s kapelou, ale také se svým manželem, který ji po celou dobu doprovází na koncerty. "26. června 2019 konkurz na kapelu, 26. června 2019 deset let spoluhráč, nejlepší kamarád. Je to pecka, všechno. Ach jo, to to letí. Happy anniversary, táto!" napsala Farna v příspěvku.

 

Kdy je ženské tělo SKUTEČNĚ PŘIPRAVENÉ na to, mít DRUHÉ DÍTĚ?
Dítě před třicítkou? Dneska?!

Autor: reg TN.cz

Diskuze