Ewa Farna
Zdroj: Instagram, ewa_farna93
Porod na spadnutí

Farna s obřím břichem pracuje jako divá. Hazarduje se zdravím dítěte?!

Zpěvačka Ewa Farna (25) vypadá, že porodí každým dnem. V takovém období by každá nastávající maminka uvítala odpočinek. Ewa ho zřejmě nepotřebuje, jelikož už za pár dní má stát znovu na pódiu. Nezahrává si tak se zdravím miminka?

15 fotek
Těhotenství tajila pořádně dlouho. Jak dlouho, to nikdo netuší. Je možné, že Ewa Farna má porod třeba až za měsíc nebo dva. Velikost jejího břicha tomu ale rozhodně nenapovídá. Vypadá to spíše, že dítě přivede na svět každým okamžikem.

Zarážející ale je, jak blízko je její turné. Na pódiu má stát už za čtyři dny. „Divadelní turné začínáme 14. května v Plzni a máme v podstatě už vyprodáno. Určitě si ale můžete kupovat lístky na podzimní část turné, kde ještě jsou. Určitě dorazte,“ říká Ewa na instastories.

Někteří fanoušci o ni mají zjevné obavy, a tak ji taktně upozorňují, že by měla zvolnit. „Někdo mi psal, že už vypadám dost unaveně. Unavená nejsem. Mám energie na rozdávání. Jen nejsem namalovaná. Moc se na vás na turné těšíme a doufáme, že si to s námi užijete,“ dodává Ewa.

Do jakých rozměrů její břicho ještě naroste, nikdo netuší, stejně jako to, jak dlouho bude koncertovat. Snad neporodí přímo na pódiu.

Autor: Han

Diskuze