Tomáš Berdych
Zdroj: ESPN
Bral to sportovně

Fanynky šílí: Tomáš Berdych pózoval nahý pro americký časopis

Tomáš Berdych (28) je nespornou českou tenisovou jedničkou a jeho popularita sahá daleko za hranice. To potvrdil prestižní americký časosopis ESPN, který ho představil jako hlavní hvězdu svého "Body Issue".

"Body Issue" vychází každým rokem a vždy se podaří dostat na stránky nějaký ten kapitální úlovek. Tedy sportovce, kterého zná celý svět a který se ještě nikdy před fotoaparátem nesvlékl donaha. Letos to je kromě Tomáše například americká tenistka Venus Williams (34), tedy starší (a štíhlejší) sestra slavnější Sereny.

Snímky byly na internetu zveřejněny hned po pondělním hladkém vítězství českého tenisty v prvním kole tenisového Wimbledonu nad rumunským soupeřem Haneskem.

Tomáš se tak připojil ke své krásné přítelkyni Ester Sátorové (21), která se také párkrát nechala vyfotit bez oblečení. Nutno však dodat, že její sláva překročila hranice až díky tomu, že potkala Tomáše Berdycha. Někdy jen krása nestačí.

Na titulní straně časopisu byla v roce 2009 Serena Williamsová, mladší sestra Venus. Vysportovaná těla například ukázali baseballisté, hráči amerického fotbalu, golfisté, basketbalisté, sjezdaři ale i motorkáři, surfaři či boxeři. Ze Slováků se už fotili hokejový vítěz Stanley Cupu Zdeno Chára či tenistka Daniela Hantuchová.

Autor: pul, ČTK

Diskuze