Roger Federer - 1
Zdroj: Profimedia
Ten to vyhrál!

FOTO: Fanynky Rogera Federera za ním chodí pro fotku skoro nahaté! Tohle je nejvíc sexy obdivovatelka

Tak takovéhle obdivovatelky by mu mohl každý závidět! Slavný tenista Roger Federer (35) si svůj úspěch ve sportovním světě opravdu užívá. Fanynky za ním běhají i s obnaženým pozadím! Podívejte se na fotky...

6 fotek
Být úspěšný a ještě k tomu krásný – to je vražedně sexy! Své o tom bezpochyby ví i tenhle profesionální švýcarský tenista Roger Federer (35), který je v tom, co dělá, zatraceně dobrý! A to dokonce tak moc dobrý, že ho většina odborníků a sportovních komentátorů považuje za doposud největší legendu v historii tenisu. Stal se totiž olympijským vítězem v mužské čtyřhře z Pekingských her 2008, poté vítězem v mužzské dvouhře z Londýnských her 2012 a od roku 2002 je členem elitní světové desítky žebříčku ATP. No a to už je co říct, přátelé!

Takže není divu, že kam se Federer hne, tam se na něj vyvalí řada obdivovatelek dychtících po „selfíčku“ s ním. A takhle jednou, na pláži u moře za slunného dne, přišla za Rogerem nadšená fanynka, aby se vycvakla se slavným tenistou. To, že měla napůl holý zadek, jen spoře do půli překrytý tričkem, jí vskutku v počinu nebránilo. Inu, fanynka se neměla za co stydět. Postavička jako lusk, k tomu vedro, tak proč ne. Tak tohle může Federerovi kdejaký chlap závidět.

Nicméně, tenista je od roku 2009 šťastně ženatý s profesionální tenistkou Mirkou Vavrincovou (38), Švýcarkou narozenou v Československu. Téhož roku se jim také narodila krásná dvojčátka – dvě holčičky. A že na ta dvojčata mají vážně štestí! V roce 2014 přivedli na svět další dvě dvojčátka, ale tentokrát dva chlapečky. Tak to se jen tak nevidí. Inu, fanynky Rogera Federara se tak musejí spokojit jen s fotkami či autogramem, protože tenhle chlapík jen tak k mání nebude!

Autor: Mark

Diskuze