Padesát odstínů
Zdroj: Profimedia
Nikdy neříkej nikdy

ÚŽASNÁ NOVINA: Kniha Padesát odstínů... bude mít další díl! Jak zní její název a o čem bude?

Britská autorka E L James (54) potěšila všechny fanynky své pikantní série Padesáti odstínů. Ačkoli byl třetí díl série Padesát odstínů svobody považován za poslední, rozhodla se pokračovat a doplnit celý příběh o čtvrtý, v tomto případě asi opravdu poslední, díl.

10 fotek
Všichni s velkým napětím očekávají únor, kdy se má do kin dostat třetí díl série. Teď mají fanoušci však další důvod k radosti, protože únor neznamená konečnou a dočkají se pokračování. James se rozhodla doplnit obraz hlavní postavy Christiana Greye, do jehož vnitra a myšlenek je velmi těžké proniknout a vyznat se. Oznámení se objevilo na jejím instagramovém účtě.

Kniha ponese jednoduchý, ale výstižný název Darker, a podle jejích slov bude plná myšlenek, úvah, vše z pohledu samotného Christiana. Ani napětí a odvážnosti nebude málo. Jedná se o pokračování podobného námětu knihy Grey, která sklidila velký úspěch a stala se historicky nejrychleji prodávanou knihou. Odkrývala názor Christiana na osudové setkání s Anastasiou, což fanoušky očividně nadchlo. Teď se čtenáři dozvědí možná i víc a je pravděpodobné, že se Darker setká se stejně pozitivním ohlasem.

James motivovala k napsání další knihy Christianova komplikovaná osobnost. I pro ni je záhadou a chce vše odhalit. Postava je plná temných zákoutí, překvapení a tajemství. Miliony čtenářů zajímá, jak se Christian a Anastasiou dokáží vyrovnat se zdánlivě nepřekonatelnými situacemi a problémy. Dozvíme se to již 28. listopadu 2017, kdy má kniha vyjít ve Velké Británii, a ostatní země ji budou brzy následovat.

Autor:

Diskuze