Fantastická třináctka - 1
Zdroj: Solnička
Pro dobrou věc

FANTASTICKÉ: Hvězda Ordinace Milan Peroutka je skutečný hrdina! Co udělal?

Tento týden proběhl ve známé restauraci křest kalendáře Fantastická třináctka. Za realizací komiksového počinu stojí charitativní organizace Solnička, která dlouhodobě pomáhá dětem s cystickou fibrózou a dalšími těžkými onemocněními.

19 fotek
Jejím hlavním aktuálním cílem je zpříjemnit podmínky, ve kterých se tyto děti léčí. „Každá hvězda má svého umělce a každý umělec má svoji hvězdu. Spolu tvoří jeden měsíc v duchu komiksových hrdinů, fantasy kouzelníků a éterických divoženek s nadpřirozenými schopnostmi.“ vysvětluje koncept projektu jeho patronka Elisavet Charalambidu.

Hrdinou fantastické třináctky je například i populární zpěvák Milan Peroutka. „Kdo by nechtěl být superhrdina? Obzvlášť, když to někdo tak krásně namaluje. Můj oblíbený hrdina byl jednoznačně Superman, ten z osmdesátých let. Dokonce můj bratranec měl jeho kostým, takže jsme si často hráli, že natáčíme Supermana.“, přiznává Peroutka. Aktuálně Milan moderuje na Nova taxi. Můžete ho vidět v muzikálech Krysař a Jago, nebo na koncertech jeho kapely Perutě. „Pro mě byl taky superhrdina Rumburak s Arabeliným prstenem. A pozor, teď před premiérou Krysaře jsem si splnil sen. Anička Slováčková mi půjčila Arabely prsten, který má její maminka z natáčení. A funguje!“, směje se sympatický frontman kapely.

 

Autor: bin

Diskuze