Keira Knightley - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Fanoušci se radují! Knightleyová konečně prozradila jméno dítěte

Hollywoodská hvězda Keira Knightleyová porodila před sedmi týdny své druhé dítě. A všichni netrpělivě čekali na to, jak se její holčička jmenuje. Herečka vše prozradila až nyní v rozhovoru pro britský deník Telegraph. Dítěti dala jméno Delilah.

Herečka Keira Knightleyová žije se svým manželem Jamesem Rightonem. Společně mají čtyřletou dceru Edie a před sedmi týdny k ní přibyla sestřička. O porodu se však fanoušci dozvěděli až poté, co herečku novináři vyfotili se dvěma dětmi.

 

Od té doby se všichni snažili zjistit jméno novorozené holčičky. A herečka ho dlouho tajila. Prozradila ho až v rozhovoru pro britský deník Telegraph. Rodiče své dceři dali jméno Delilah. Dále také Knightleyová mluvila o návratu do práce a o kojení, informoval portál Metro.

 

6 fotek

 

Když není herečka se svou dcerou, musí používat odsávačku. "Budeme od sebe celkem šest hodin, takže jsem připravila tři krmiva. Kdybych to neudělala, moje prsa by explodovala. Myslím doslova. Je to pak všude...," citoval deník Metro herečku.

 

Knightleyová se poprvé od porodu na červeném koberci ukázala na začátku října a moc jí to slušelo. Propagovala svůj nový film Official Secrets, ve kterém hraje také herec Ralph Fiennes. A jinak si užívá šestiměsíční mateřskou dovolenou.

 

Praštěná jména dětí celebrit
Nejoblíbenější jméno pro holčičky? Vládne 25 zemím a boduje i v Česku

Autor: reg

Diskuze