Ester Ledecká - 1
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia
Pořádná oslava

Fanoušci přivítali Ester Ledeckou na Staroměstském náměstí. Hned na to se pořádně odvázala!

Dvojnásobná zlatá olympionička Ester Ledecká (22) se s dalšími reprezentanty vrátila v pondělí domů. Fanoušci jí na Staroměstském náměstí vřele přivítali. Co ale dělala potom?

7 fotek
Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká. Jméno, které zná po zimních olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu celý svět. Nejdříve zlato v lyžování, které bylo velkým překvapení, poté zlato ze snowboardu, které se už od Ester čekalo. I tak se ale bezpodmínečně zapsala svým úspěchem do historie českých olympioniků.

Když se po skončení her vrátila do České republiky, první místo, kam s dalšími olympioniky jela, bylo Staroměstské náměstí. Davy fanoušků chtěli přivítat své sportovní vzory a české hvězdy uplynulé olympiády. Když ale mecheche na Staroměstském náměstí skončilo, šel každý svou cestou. A kam měla namířeno Ester?

Rovnou ze Staroměstského náměstí se spolu s rodinou přesunula do nedalekého Steakhousu. Kromě jejích blízkých s nimi šel i její trenér Ondřej Bank a moderátor Libor Bouček. Domů ji pak podle Profimedia.cz odvezl bratr Jonáš Ledecký, aby Ester pomohl s květinami a obřím plyšákem, které dostala za své úspěchy.
 

Autor: bin

Diskuze