Tom Holland
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Fanoušci po celém světě truchlí! Spider-man přišel o vlasy

Tom Holland, představitel oblíbeného hrdiny Spider-mana, se rozhodl pro radikální změnu. Odhodil svou bujnou kštici a vlasy si nechal zkrátit na minimum. Fanoušci jsou však v šoku. Na sociálních sítích začaly okamžitě kolovat příspěvky, ve kterých se s jeho vlasy loučí. Všem prý budou velmi chybět. A podle některých zase vypadá jako Eminem.

Třiadvacetiletý herec Tom Holland se proslavil především rolí ve filmu Spider-man, ve kterém se objevil poprvé v roce 2017. Od té doby se stal také miláčkem dívčích srdcí, především kvůli jeho vzhledu. Ten se teď rozhodl ale změnit.

 

8 fotek

 

Na twitteru se objevilo video, které poslal své fanynce Sabrině. A všichni zůstali v šoku. Herec se totiž rozhodl ostříhat. "Tom Holland je bez vlasů…nééééé," reagovali fanoušci na video. "Odpočívejte v pokoji vlasy Toma Hollanda. Budete nám chybět," přidali se další.

 

Lidé ho také začali přirovnávat k jiným osobnostem. Například jim připomíná Eminema. Ten měl podobný účes ve svém klipu k písni Not Afraid. Nebo také zpěváka Zayna Malika, který si oholil hlavu před pěti dny.

 

Podle deníku The Sun Hollandova změna souvisí s přípravou na nový film Cherry. V něm by si měl zahrát bankovního lupiče závislého na drogách. Herec se také objevil ve filmu Captain America: Občanská válka nebo Avengers: Infinity War.

 

Podoba Toma Holland a Eminema

 

Autor: reg

Diskuze