Dara Rolins - 1
Zdroj: Instagram
A mají to!

Fanoušci na sociálních sítích s kritikou na Daru Rolins nešetří. Ta jim teď poslala pořádně drsný VZKAZ!

Zpěvačka Dara Rolins si užívá s dcerou na Bali a zásobuje internet fotkami. To nedá spát některým jejím sledujícím a fanouškům, kteři ji kritizují, za co se jen dá. Zpěvačka si to ale nenechala líbit a poslala jim pořádně drsný vzkaz!

5 fotek
Zpěvačka Dara Rolins si užívá sluníčko s dcerkou Lolou na Bali. Na sociální sítě přidává jednu fotku za druhou a jak je vidět, velmi si to tam užívá. Závistivci na sociálních sítích si však nedají pokoj a zpěvačku kritizují, za co se jen dá.

Některým například vadí, že její dcera nechodí celý měsíc do školy a užívá si na Bali. "Dítě jako nemusí chodit do školy? To by v Německu neprošlo," píše například jedna uživatelka. Jiní se zase zajímali, proč na Bali není Rytmus a jestli se tedy něco děje v jejich vztahu. Asi prostě nechápou, že je zaneprázdněn prací. No, a někteří dokonce kritizovali její vzhled. Buď je pro ně příliš štíhlá, nebo se jim nelíbí její vypracované břicho, a pro některé má dokonce tlustý pas. Někteří lidé si prostě asi vážně nevidí do pusy.

Zpěvačka si to ale nenechala líbit. Ukázala, že jejich vzkazy pečlivě pročítá a zareagovala: "Dnes vám odpovím na nejčastěji kladené otázky. To, že se Laura neobjevuje na každé fotce z Bali, neznamená, že odletěla domů. Do školy nechodí, ale máme s sebou učení a každé dopoledne se poctivě věnuje učení a podáváme pravidelné reporty i učitelce. Laura nesleduje můj Instagram a ani Instagram kohokoliv dalšího, má na práci totiž smysluplnější věci.

A kde je Rytmus? Na to fanouškům také odpověděla: "Ptáte se pořád, kde je Patrik? Je doma a ano, přiletí později, jelikož se zde na Bali bude konat svatba našich kamarádů. A co se týče mého vyjadřování, nepracuji pro diplomatický sbor a ano, jsou chvíle, kdy si s chutí zanadávám. Extrémně mě to odreaguje a pobaví. Poslat občas někoho do *** je povznášející.“

Autor: mk

Diskuze