Lucie Vondráčková a Mariana Prachařová - 1
Zdroj: Instagram
Opičí se?

Fanoušci kritizují Lucii Vondráčkovou kvůli novému klipu! A to ještě ani nevyšel

13. 7. 2018

Lucie Vondráčková (38) chystá nový videoklip k písni Paralelní světy a fanoušky na něj láká na svých sociálních sítích. Jenomže, videoklip ještě ani nespatřil světlo světa a zpěvačka už od fanoušků sklízí kritiku. Obvinili ji totiž, že trapně vykrádá mladší kolegyni Marianu Prachařovou (24).

7 fotek
„Nový klip už brzy!“ napsala Lucie Vondráčková na svůj Facebook a pochlubila se hned několika snímky z jeho natáčení. Řada fanoušků si na nich všimla výrazných podobností s klipem Heart od Gold od Mariany Prachařové.

Zejména obří makety makronek v pastelových barvách neušli zrakům mnoha uživatelů internetu. S těmi se Lucie vyfotila stejně jako sestra Jakuba Prachaře (34), která svůj klip vydala loni 8. září. Vondráčková má na sobě i podobné světle růžové šaty. Zkrátka snímek vypadá jako okopírovaný od Mariany.

„Heart of Gold. Věc, na kterou jsem strašně pyšná i po těch měsících, co jsem to vydala. Vždycky jsem milovala americký klipy a chtěla jsem dělat věci, co u nás nejsou tak úplně běžný. Jsem ráda, že přesně takový reakce klip i singl vyvolal,“ radovala se tehdy Mariana.

Není jasné, že se Lucie Vondráčková od Mariany inspirovala, nebo je vše jen náhoda. Možná nikdy Mariany klip ani neviděla. Pravděpodobně se obě dvě snaží napodobit zahraniční interprety.

Autor: mk

Diskuze