Justin Bieber s manželkou
Zdroj: Profimedia
Velké spekulace

Fanoušci Justina Biebera u vytržení: Je jeho manželka Hailey těhotná?

Fanoušci Justina Bieber (25)a spekulují, že se jejich oblíbený zpěvák brzy stane otcem. Nedávno se přitom ještě mluvilo o tom, že se s manželkou Hailey (22) budou pravděpodobně rozvádět.

7 fotek
Fanoušci Justina Biebera spekulují o tom, že je modelka Hailey Baldwin těhotná a známý zpěvák se stane otcem. Nedávno se přitom ještě mluvilo o tom, že procházejí manželskou krizí a možná se rozvedou.

Justin se totiž fanouškům ozval na Facebooku. Kromě nejrůznějších výlevů a stěžování si na konec textu napsal: „Momentálně se soustředím na to, abych si dal do pořádku osobní život, všechny ty problémy, které má většina z nás. Soustředím se na tom, abych se nerozpadl, abych měl spokojené manželství a byl takovým otcem, jakým chci být.“

Fanoušci se okamžitě začali dotazovat, zda spolu Justin a Hailey čekají dítě. Zda je zpěvákův potomek opravdu na cestě, zatím neobjasnil. Fanoušci tak mají o čem mluvit. Zda bude zpěvák opravdu otcem, poví čas.

 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so.

Autor: mk

Diskuze