Cameron Boyce
Zdroj: Profimedia
cameron boyce

Fanoušci jsou v šoku! Oblíbený dětský herec zemřel ve spánku

V pouhých dvaceti letech zemřel americký herec Cameron Boyce, který se proslavil řadou rolí v seriálech pro děti, ale i ve filmech. Jeho smrt potvrdila rodina, která také uvedla, že zemřel ve spánku, když dostal záchvat.

Herecký svět opustila další talentovaná hvězda, a to herec Cameron Boyce, informoval portál metro.co.uk. "S těžkým srdcem oznamujeme, že jsme dnes ráno ztratili Camerona,“ řekl jeden z členů jeho rodiny. "Zemřel ve spánku po záchvatu, který byl důsledkem zdravotního stavu, kvůli kterému se léčil."

 

Dále rodina požádala veřejnost o soukromí v jejich těžké době. "Svět je bezpochyby bez jednoho z nejjasnějších světel, ale jeho duch bude žít skrze laskavost a soucit všech, kteří ho znali a milovali," dodal člen rodiny pro ABC news.

 

6 fotek

 

Cameron Boyce se proslavil rolemi v seriálu Jessie nebo ve filmu Následníci, které vysílala televize Disney Channel. Okamžitě si získal řadu dívčích srdcí a spoustu fanoušků.

 

"Už od malička snil Cameron Boyce o tom, že bude sdílet svůj mimořádně umělecký talent se světem…Byl to neuvěřitelně talentovaný umělec, pozoruhodně pečující a přemýšlivý člověk a především byl milující a oddaný syn, bratr, vnuk," řekl mluvčí Disney Channel.

 

Herec se objevil také ve filmu Machři, kde si zahrál po boku herečky Salmy Hayeková a Adama Sandlera. S nimi si zahrál i v jeho druhém pokračování.

Autor: reg

Diskuze