Meghan a Harry ukázali prvorozeného syna
Zdroj: Profimedia
křtiny syna

Fanoušci Harryho a Meghan smutní! Královský pár je zklamal

Prvorozeného syna prince Harryho a vévodkyně Meghan čeká v sobotu velká událost. Bude slavnostně pokřtěn v kapli svatého Jiří na zámku Windsor, kde byli v roce 2018 oddáni i jeho rodiče.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor bude pokřtěn přesně dva měsíce po svém narození. Ceremoniál bude soukromý bez přítomnosti médií a novinářů. Zúčastní se ho přibližně 25 přátel a rodinných příslušníků.

 

Královna Alžběta II. se kvůli neodkladným královským povinnostem, které nemůže odložit, křtu nezúčastní. Buckinghamský palác vydá oficiálně snímky až po křtu. Fanoušci jsou zklamaní, že neuvidí Archieho a rodinu na spontánních záběrech plných emocí. Harry a Meghan se zřejmě podělí pouze o oficiální snímky.

 

Královský palác zatím nezveřejnil, kdo se stane kmotry malého prince. Spekulovalo se, že kmotrem bude americký herec George Clooney. "To by byl špatný nápad. Jsem otcem dvojčat a jsem rád, že je zvládám," řekl Clooney podle deníku The Independent.

 

 

Prince pravděpodobně oblečou do bílých šatů, které jsou pro křtiny v britské královské rodině typické. Tento oděv je kopií šatů, které použila královna Victoria pro svou prvorozenou dceru Victorii Adelaide Mary Louisu. Na sobě je měli i všichni tři potomci Kate a Williama.

 

Meghan a Harry si v sobotu nenechali ujít baseballový zápas mezi Boston Red Sox a New York Yankees v Londýně. Od hráčů dostali i milé dárky – například malý dres se jménem jejich syna.

 

6 fotek

 

Meghan Markle není tak dokonalá, jak jsme si mysleli! Tohle jsou její největší slabiny
3 okouzlující svatební účesy: Co bude slušet (nejen) Meghan Markle?

Autor: mik TN.cz

Diskuze