Prásk.tv

Fanoušci Harryho a Meghan jásají! Syna Archieho ukázali v plné kráse

Meghan Markle (38) a princ Harry (35) se před pár dny společně se synem Archiem vydali na desetidenní královskou cestu po jižní Africe. Ve středu je přivítal jihoafrický emeritní biskup Desmond Tutu. Právě při této příležitosti fanoušci britského páru zajásali.

Vévoda a vévodkyně ze Sessexu totiž ukázali svého čtyřměsíčního synka Archieho v plné kráse. Na sociálních sítích zveřejnili video z návštěvy biskupa Desmonda Tutu. Královská dvojice na něm nešetří usměvy a biskup dal jejich prvnímu potomkovi pusu na čelo. 

 

"Děkujeme Vám Desmonde Tutu za neuvěřitelně vřelou pohostinnost. Archie se s Vámi rád setkal," napsali Harry a Meghan po návštěvě jihoafrického biskupa na socální síti.

 

Princ Harry s rodinou dorazil do Afriky teprve v pondělí. Vévodkyně Meghan bude se svým synem po celou dobu v Jihoafrické republice, zatímco Harry plánuje navštívit také Angolu, Botswanu a Malawi. Pro Archieho je to navíc úplně první zahraniční cesta. 

 

Královský pár si svou zahraniční návštěvu velmi uživá. Důkazem jsou fotografie a videa, která pavidelně zveřejňují na svém instagramovém účtu.

 

Meghan Markle není tak dokonalá, jak jsme si mysleli! Tohle jsou její největší slabiny
Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?

 

 

Autor: pan TN.cz

Diskuze