Miley Cyrus - 1
Zdroj: Profimedia / instagram Miley Cyrus
prásk.tv

Fanoušci Cyrus jsou v šoku! Prsten na ruce odhalil velké tajemství

Americké zpěvačka Miley Cyrus se před nedávnem rozvedla a už má nového přítele zpěváka Codyho Simpsona. A s ním to podle fanoušků bere velmi vážně. Na svém instagramu zveřejnila fotografii s novým prstenem, který nese zpěvákovy iniciály. Svatba prý není daleko.

Vztah Miley Cyrus a Codyho Simpsona fanoušci nebrali moc vážně. Pořád se také nedokázali vzpamatovat z jejího rozvodu s hercem Liamem Hemsworthem. Teď však změnili názor. Zpěvačka na svém instagramu přidala novou fotografii, na které má na ruce několik prstenů. Mezi nimi je však jeden, který je velmi zaujal.

 

 

6 fotek

 

Na jejím prostředníčku se vyjímal prsten s iniciály C. S. Ten měl původně vlastnit Simpson, jelikož si ho nechal vyrobit na zakázku. "Když se probudíš a vyděsíš se, jelikož vidíš nosit prsten vyrobený pro Codyho Simpsona," citoval deník Dailymail firmu, která prsten vyráběla.

 

Cyrus ho tak nejspíš od něj dostala jako dárek. Podle fanoušků je tedy možné, že se rozhodnou svůj vztah posunout dál a brzy se zasnoubí. Oba totiž vypadají zamilovaně a na sociální sítě stále zveřejňují společné fotografie. Tráví spolu také hodně času a dokonce zpěvačku Simpson navštívil během její hospitalizace v nemocnici.

 

Ale ani její bývalý manžel není sám. Chodí s herečkou Maddison Brownovou a bere to s ní prý zatím velmi pomalu. Poprvé byli spolu vyfoceni 11. října v New Yorku. Užívali si romantickou procházku městem a zašli na večeři.

 

Co s prstýnkem po rozvodu?
Nejkrásnější a nejslavnější zásnubní prsteny všech dob

Autor: reg

Diskuze