Mlčeti zlato

FALEŠ VE VÝMĚNĚ? Pepa prozradil, co se dělo, když se vypnuly kamery! Tohle si Helena za rámeček nedá

Ve středeční Výměně manželek byla atmosféra opět pěkně vyostřená! Zvláště během Osmi očí dostala Johana od Heleny pěkně vynadáno. Rázná Helena prý ale byla před kamerou úplně jiná! Co Pepa prozradil?

Ve středu večer se setkaly dvě rodiny s naprosto odlišným přístupem k životu. A podle toho to vypadalo! Helena byla opravdu v šoku, jak Johana s Pepou zanedbávali malou Elišku. Podle ní se o holčičku vůbec nestarají a neumí skoro mluvit. Jako matka čtyř dětí pro to pochopení vážně nenašla.

Na druhé straně Johana S Pepou si myslí, že má Helena se Štěpánem problémy s alkoholem. Lahev rumu, který měla Johana na vaření, jí Helena během jejího desetidenního pobytu vypila. Pepa také prozradil, co se stalo, když u toho nebyly kamery.

Mimo kamery se prý chovala Helena úplně jinak. Jakmile se zapnuly kamery a začalo se natáčet, byla jak vyměněná a dělala "důležitou". Kromě toho Pepa práskl, že když byla podnapilá, prozradila mu něco, co by asi za normálních okolností neřekla... A týkalo se to Štěpána! Co to bylo? To se dozvíte ve videu!

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Johana s Pepou z Výměny vrací úder: Za den vypil 6 litrů alkoholu a je v tom i natáčení porna!


 

Autor: bin

Diskuze