Facebook
Zdroj: Profimedia
Zajímavé

Facebook spustil odvážnou novinku: Může zásadně ovlivnit váš život!

Facebook už před časem prozradil, že pro své uživatele chystá zajímavou novinku. Někteří uživatelé jsou z ní nadšení. Zásadně může totiž ovlivnit jejich život.

Mysleli jste si, že seznamkám na internetu už dávno odzvonilo? Facebook si to zřejmě nemyslí, ba naopak, teď je podle něj ten nejlepší čas proto, aby spustil svojí vlastní speciální seznamku. Jde o funkci Dating, díky které se budou uživatelé moci seznámit s lidmi v jejich nedalekém okolí a se společnými zájmy.

Podle ředitele výroby Facebooku, Chrise Coxe, je hlavním účelem této nové funkce, aby se mezi lidmi vytvářely pevné a dlouhodobé vztahy. Sociální síť zatím Dating spustila jen v Kolumbii. Brzy by však měl začít fungovat i ve zbytku světa.

Ve Spojených státech a v Evropě se Facebook potýká s problémy - klesá mu počet mladých uživatelů. A právě Dating by měl tento pokles zastavit a mladé lidi přilákat. Funkce bude však dostupná pouze starším 18 let.

Z facebookového profilu uživatelů se v Datingu zobrazí pouze jméno a věk. Jestli si tam přidáte další osobní informace, už bude prý jen a jen na vás. Můžete prozradit svojí polohu, pohlaví, pohlaví jaké vás přitahuje, výšku, náboženství, povolání, školu a podobně. Dating bude zatím dostupný pouze skrze mobilní aplikaci Facebook, ale určitě nebude trvat dlouho a půjde ho používat i na počítači.

Autor: mk

Diskuze