Nové emoticony na Facebooku - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Roztomilé!

Facebook přichází s další změnou, která nás už brzy čeká! Bude se vám líbit?

Facebook opět nezklamal a po čase přichází s další novinkou, která by se vám opravdu mohla líbit. Přečtěte si, o co se jedná, abyste se mohli začít těšit.

8 fotek
Není snad nikdo, kdo by si dnešní svět uměl představit bez sociálních sítí. Tou nejpoužívanější se stal v posledních letech bezpochyby facebook, který se snaží své příznivce každou chvílí překvapovat nějakou vytříbenou novinkou. Tentokrát na nás čekají originální emotikony, jaké jste na facebooku ještě neviděli.

Zapomeňte na žluté, různě se pitvořící obličejíčky. Teď totiž na scénu přicházejí roztomilé symboly jako jednorožci, jeleni, velryby, šneci, krokodýli, ještěrky a další. K dispozici budou i takové absurdity jako levitující mužíček v obleku.

Dříve to bylo tak, že konverzace přes internet nedokázala vyjádřit opravdovou podstatu toho, co chce člověk druhému sdělit. Jak se ale zdá, díky různým vymoženostem, které nejnovější sociální sítě v poslední době nabízejí, není nic nemožné. Pokud to takhle půjde dál, tak se možná osobní kontakt mezi lidmi odsune na druhou kolej. A jaký máte názor na fenomén sociálních sítí vy? Není to už trošku za hranicí?

Facebook: Ženy jsou pod jeho vlivem promiskuitnější
DĚSIVÉ! Těchto 80 osobních údajů o vás FACEBOOK ví!

Autor: mic

Diskuze