Emma Bond - 6
Zdroj: facebook.com
Co myslíte?

Facebook odstranil tuto fotku nedonošeného novorozence u prsu matky. Prý je pohoršující!

Emma Bond (24) se zlobí na Facebook. Ten totiž odstranil její fotografii, na níž poprvé přikládá miminko k prsu. Snímek je prý pohoršující. Co myslíte?

5 fotek
Děvčátko Carene je hodně malinké, narodilo se totiž o 12 týdnů dříve, než mělo podle lékařů přijít na svět. Mělo se však k světu a maminka se chtěla na Facebooku pochlubit svým přátelům, radost jí však dlouho nevydržela.

Facebook na základě stížnosti uživatele, který fotografii označil za pohoršující, snímek ze stránky odstranil. Jedná se o fotografii děťátka u prsu matky. Podle Emmy to bylo úplně poprvé, kdy se Carene kojila.

A proč si vedení sociální sítě fotografie všimlo? Jde totiž o velmi povedenou uměleckou fotografii, která během pár hodin nasbírala 166 tisíc "liků" a neuvěřitelných 22 tisíc sdílení.

Za fotografií se skrývá hluboký příběh. Holčička měla po narození infekci a další zdravotní problémy a lékaři jí dávali pouhé tři dny života. Když se však poprvé napila, její maminka věřila, že přežije. Carene je sice stále v péči lékařů, ale roste a vypadá to, že nejhorší má za sebou.

Pravidla Facebooku přitom nově umožňují zveřejňovat snímky kojících matek. Což také později jeho mluvčí potvrdil. "Fotografie, kterou jste sdílela, byla odstraněna chybně. Opět jsme jí publikovali," zněla nakonec zpráva, kterou po medailizaci celého případu Emma Bond uviděla na svém monitoru.

Autor: pul

Diskuze