Dívka u počítače
Zdroj: Profimedia
Tak uvidíme

Facebook chystá další novinku: Ocení ji zejména nezadaní!

Mark Zuckerberg na vývojářské konferenci oznámil své plány. Facebook chystá novinku, která se bude zamlouvat hlavně nezadaným.

V kalifornském San Jose probíhá vývojářská konference Facebooku, na které Mark Zuckerberg oznámil své plány. Facebooku by měl spustit vlastní seznamku, podobající se celosvětově stále populárnějšímu Tinderu.

„Bude to sloužit pro navazování opravdových dlouhotrvajících vztahů – ne pro jednorázovky,“ prohlásil Zuckerberg. Právě Tinder je u mnoha lidí známý tím, že si na něm někteří hledjaí pouze partnera na jednu noc, nikoliv dlouhodobý vztah.

Podle Zuckerberga bude samozřejmě prioritou ochrana soukromých údajů. Seznamka by měla být přímou součástí Facebooku, ale nebude se k ní muset připojit každý. Zkrátka, seznamovat se budou jen ti, kteří o tom budou mít zájem.

Ačkoliv bude novinka vzhledem hodně připomínat Tinder, měla by zohledňovat i zájmy nebo události, kterých se uživatelé účastní. Tak by si lidé mohli najít partnera, s kterým mají nejvíce společného. Dobré je, že vaši přátelé neuvidí, co zrovna na seznamce děláte. Vše je zatím ve fázi příprav.

Autor: mk

Diskuze