Torz Reynolds - 1
Zdroj: facebook.com
Nechutné

NOVÝ HIT: Extravagantní žena toužila po popularitě a zmrzačila se v přímém přenosu. Toto je jen pro otrlé!

V dnešní době je těžké něčím upoutat pozornost nebo zaujmout. Proto lidé sahají čím dál víc k extrémním kouskům, které už se zdravým rozumem mají málo společného. A je jedno, zda to dělají z nějakých hlubších pohnutek anebo jen pro popularitu. Té se zachtělo jedné britské slečně a v přímémm přenosu si uřízla malíček!

6 fotek
Torz Reynold (30) nepatří už od pohledu k typickým ženám jejího věku. Má extravagantní účes, spoustu tetování po těle i obličeji a několik piercingů tamtéž. A přesto to této umělkyni nestačilo. Rozhodla se, že se zbaví svého malíčku. Co ji k tomuto šílenému nápadu vedlo?

Údajně se pro čin rozhodla „jen tak“. „Myslela jsem si, že by to mohlo vypadat dobře. Nebyl v tom žádný hlubší význam.“ A dokonce se rozhodla celým procesem pochlubit nejen svému ex, ale i všem na Facebooku! I přesto, že jsou její fotky více než nechutné a lidé ji nazývají šílencem nebo hloupou ženou, získala si mnoho obdivovatelů a někteří její čin dokonce napodobují.

Ona sama je s výsledkem spokojená a užívá si nového vzhledu své levé ruky. I hojení probíhá dobře. A jak poznamenala: „Dělám to pro sebe. Nikomu tím neubližuji.“ Zatím svého činu pod oblakem euforie nelituje. Pouze čas ukáže, zda mrzačení stálo za tzv. pět minut slávy. To už však na lítost nebo výčitky bude příliš pozdě. Sláva je pomíjivá, ale zdraví je jen jedno.
 

Autor: ham

Diskuze