Dan Nekonečný
Zdroj: Profimedia
Smutný konec

Expřítelkyně zesnulého Dana Nekonečného promluvila: Byl nemocný! Místo léků pil alkohol

Ze smrti zpěváka Daniela Nekonečného (†52) je zdrcena i jeho bývalá přítelkyně, která s ním žila 19 let. Prozradila, že trpěl vážnou nemocí. Léky ale nebral.

Dnes Českou republikou otřásla zpráva o úmrtí zpěváka a showmana Daniela Nekonečného, kterého nalezli u něj doma v Řeporyjích, kde žil v pronajatém domku. Doposud není známo, na co „král rozkoše“ zemřel. Jeho bezvládné tělo bylo nalezeno v koupelně.

Jedním z mála lidí, kteří Dana dobře znali, byla jeho bývalá přítelkyně Zuzana Kardová. Se zpěvákem prožila 19 let života. Pro její dceru (29), jíž měla z předchozího manželství, Dan vychovával jako vlastní. Později se stala tanečnicí v jeho skupině. „Je z toho stejně zhroucená jako já, pořád to nedokážeme pochopit. Navíc jsem žila asi kilometr od něj, stačilo, kdyby zavolal, napsal, že něco potřebuje, dávám si to za vinu," řekla Zuzana pro Blesk.

Danova bývalá přítelkyně také sdělila, že léta trpěl epileptickými záchvaty. „Bohužel se neléčil léky, co měl předepsané od lékaře. Jel si svou. Myslím, že za jeho smrtí bude hodně alkoholu," prozradila. Jak ale Daniel opravdu zemřel, se doposud neví. Příčinu smrti extravagantního zpěváka vyšetřují kriminalisté, podle informací TV Nova už ale vyloučili cizí zavinění i sebevraždu.

„Drogy v tom určitě nebyly. Byla jsem s ním devatenáct let a neviděla jsem u něj nic…," řekla zdrcená Zuzana, která si nyní vyčítá, že od Nekonečného před lety odešla, pro Expres.cz. 

Do Prahy už také míří Nekonečného sestra. Společně prý zpěvákovi na cestu na věčné časy vyberou žlutý oblek. Pohřeb bude podle Zuzany v motolském krematoriu.

Připomeňte si vystoupení Petra Rychlého v roli Dana Nekonečného v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas.

Šok pro abstinenty: výzkum potvrdil, že umírají dříve než pijáci
Problémy s alkoholem a drogami: celebrity pod tlakem

Autor: mk

Diskuze