Chris Brown a Rihanna
Zdroj: isifa.com
Chris Brown se vymlouvá

Expřítel Rihanny, který ji bil: O panictví jsem přišel v 8 letech, proto se chovám jako zvíře

Zpěvák Chris Brown (24) na sebe prásknul, že přišel o panictví už v osmi letech! Proto se prý v posteli chová jako zvíře. A nejen tam. Svou bývalou přítelkyni Rihannu (25) kdysi zbil jako psa.

Chris Brown žil na venkově a to ho podle něho hodně ovlivnilo. „Na venkově je to jiné. Kvůli tomu jsme byli velmi brzy sexuálně vzrušení, rozumíte, co chci říct? Třeba s dívkami, s nimi jsme se nebáli mluvit, já se nebál. Takže v osmi jsem byl schopen to dělat, to vás tak nějak naprogramuje na dlouhou dobu, takže pak můžete být pěkné zvíře...“ svěřil se rapper v rozhovoru pro britský list The Guardian.

Brown si také myslí, že je ideální vzor pro děti. Asi zapomněl na to, jak před pár lety zmlátil svou tehdejší přítelkyni Rihannu tak, že skončila v nemocnici.

„Myslím, že když jsem byl schopen cestovat z malého města, z něhož jsem pocházel, mám dobré IQ a jsem inteligentní, pak ty všední věci, musel jsem se naučit hodně ze života na ulici, víte, jak manévrovat v místnosti plné šelem… To ukazuje dětem, že když jsou v šesté či sedmé třídě, můžou to dokázat. Když jsem se na to zaměřil, dokázal jsem to. Chris byl v mém věku, když to dokázal, budou si říkat,“ chvástal se Brown.

Autor: mivr

Diskuze